CubeEco – domy modułowe i mobilne dla turystyki

MODELE WSPÓŁPRACY

ZBUDUJMY TO RAZEM!

Pomagamy w procesach kluczowych, przy podjęciu decyzji biznesowych, wyborze odpowiednich gruntów i wielu innych. Odpowiadamy na nurtujące pytania. Jeśli obawiasz się braku swojego doświadczenia w branży, spokojnie – my je mamy.

Wspólnie działamy na każdym etapie prac -organizujemy komplet potrzebnych formalności i rozwiązań, nadzorujemy wykonawców i kolejne kroki z listy, związane z powstaniem nowego miejsca.

Jako doświadczony operator na rynku nieruchomości, wiemy jak z sukcesem zarządzać obiektami turystycznymi. Wspólnie zorganizujemy życie ośrodka i stworzymy wyjątkowe miejsce, do którego warto wracać.

DORADZTWO

Kiedy zastanawiasz się czy własny obiekt turystyczny to dobry plan dla ciebie, my szukamy odpowiedzi na twoje pytania, by rozwiać wątpliwości przedstawiając ci wszystkie potrzebne informacje, byś w pełni świadomie potrafił podjąć decyzję. Wspieramy klientów w procesach kluczowych,  także przy znalezieniu gruntów.

KONTAKT

REALIZACJA

Jesteśmy partnerem każdego etapu prac, po to byś mógł spokojnie planować rozwój nowego miejsca relaksu i swój nowy biznes.  Zespół naszych ekspertów sprawdza wszystkie formalności, wdraża najlepsze rozwiązania, by zrealizować założony cel. 

KONTAKT

ZARZĄDZANIE

Jesteśmy doświadczonym operatorem na rynku nieruchomości, dzięki czemu wiemy jak optymalnie zarządzać obiektami turystycznymi. Finalnie zorganizujemy życie nowego ośrodka i stworzymy wyjątkowe miejsce, do którego warto wracać.

KONTAKT

PO PROSTU ZBUDUJMY TO RAZEM

Masz ziemię, na której można zbudować obiekt turystyczny? A może nie posiadasz jeszcze gruntu ale chciałbyś być współtwórcą – współinwestorem obiektu turystycznego działającego pod wspólną marką Balance Park?

Zapraszamy do kontaktu!

Zapisz się na nasz branżowy newsletter